Your quiz invitation was sent.

Texas Hold’em - Poker Games Online

Poker w Polsce rozrósł się na niewiarygodną skalę. Aby grać na profesjonalnym poziomie, musisz zrozumieć różne platformy i strategie gry.

Chapter 1

Texas Hold’em - Poker Games Online

Poker online w wersji Texas Hold’em jest bez wątpienia najbardziej popularnym rodzajem pokera, szczególnie jako gry poker online. Ta wersja pokera jest nie tylko łatwa do nauki dla nowicjuszy, ale także umożliwia wygranie ogromnych sum pieniędzy w dedykowanych turniejach poker games online oraz turniejach stacjonarnych. Rekordowy pod tym względem był rok 2006, w którym to zwycięzca turnieju zdobył nagrodę w wysokości 12 milionów dolarów, czym ustanowił dotąd niepobity rekord. Sam poker to także inspiracja dla twórców filmowych, któż nie zna takich filmów i seriali jak Piłkarski poker online czy Prezydencki poker online?

 

Texas Hold’em, uznawany za najlepszy poker online, jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących graczy. Grając w poker gry online, można szybko nauczyć się zasad, a następnie pracować nad techniką, wprowadzać nowe strategie i poznawać ciekawe tricki obserwując najlepszy pokerzystów świata. W przerwach można spróbować swoich sił w video poker online, który jest odmianą pokera w wersji na automaty.

 

Dzięki naszemu artykułowi, poznasz podstawowe zasady, jakie posiada gra poker online w wersji Texas Hold’em i będzie to twój pierwszy krok w drodze po mistrzostwo w grze.


Gra w Pokera za Darmo

 

Posiadanie w ofercie darmowych gier demonstracyjnych to obecnie standard nie tylko w kasynach online, ale także w serwisach pokerowych. W darmowy poker online gra się na wirtualne pieniądze i nie wiąże się z tym żadne ryzyko. Jedynym celem tej poker online gry jest dobra zabawa.

 

Jeśli chodzi o poker online Polska posiada dość wymagające restrykcje prawne, jednak darmowy poker w Polsce online jest jak najbardziej legalny, gdyż nie ma on związku z transakcjami pieniężnymi. Oznacza to, że w darmowy polski poker online można grać bez limitu. Nie trzeba ponosić żadnych kosztów, ani wpłacać depozytów. Wiele stron posiadających poker online pl nie wymaga nawet rejestracji w serwisie. Jakie jeszcze są zalety, jakie doceniają pokerzyści grając w darmowych poker polski online? Możliwość gry z przeciwnikami z całego świata, ogromny wybór gier, dający możliwość gry w różne rodzaje pokera, a także wciągający design, w który można zatopić się na długie godziny.

 

Jak Grać w Pokera bez Rejestracji?

 

Możliwość gry w poker Polska online bez rejestracji jest ogromnym ułatwieniem dla milionów graczy. Nie trzeba tracić cennego czasu na zakładanie konta na portalu, podawać swoich danych osobowych, weryfikować konta poprzez adres e-mail i zgadzać się na wysyłanie przez witrynę ofert marketingowych. Wystarczy jedynie wejść na dowolną stronę oferującą pokera online za darmo, kliknąć Play poker online i rozpocząć zabawę. Posiadając niewyczerpany limit wirtualnych żetonów można obstawiać dowolne kwoty bez obaw o utratę własnych pieniędzy i dowolnie przełączać dostępne tytuły pokera w poszukiwaniu ulubionego wariantu gry.

 

Jak Grać w Texas Hold’em Online?


Głównym celem gry pokera w wersji Texas Hold’em od dewelopera Play’N Go jest uzyskanie najsilniejszego układu z posiadanych kart. W grze używa się talii złożonej z 52 kart.

 

1.   Na początku gracz wybiera żeton i obstawia zakład, którego kwota jest zgodna z limitem tabel, klikając miejsce na stole do gry, w którym chce złożyć żeton. Zostanie dodany do puli całego zakładu. Można także usunąć wcześniej położony żeton, klikając znak “x”, a następnie wskazując żeton, który powinien zostać usunięty ze stołu. Przycisk “Clear all” usuwa wszystkie zakłady.

2.   Karty w grze są tasowane po każdej rundzie. Krupier wygrywa grę, jeśli posiada parę 4 lub lepszą, a do wybrania zwycięzcy gry wykorzystuje się wszystkie 5 kart. Jeżeli diler oraz pokerzysta mają tę samą parę, bierze się pod uwagę wartość 3., 4. i 5. karty.

3.   Każdy może wygrać Ante lub zakład AA-bonus. Po obstawieniu zakładów gracz oraz krupier otrzymują po 2 zakryte karty. Pozostałe 3 karty są wykładane na stół i widoczne dla wszystkich. Gracz decyduje czy chce pasować, czy grać dalej. Jeśli zdecyduje o spasowaniu traci Ante oraz zakład AA. Jeżeli gracz nie zdecyduje się na spasowanie, obstawia kolejny zakład Call, który jest równy 2x Ante. Wygrywa ten, który posiada najlepszą 5-kartową rękę.

Jakie są podstawowe funkcje tej gry Texas Hold’em? Wypłata za zakład AA-bonus jest oparta na tabeli wypłat AA. Wypłata za Ante jest z kolei oparta na tabeli wypłat Ante. RTP gry wynosi 97,84%. Aby uzyskać dostęp do panelu sterowania grą i zarządzać dźwiękiem, ustawieniami oraz innymi opcjami należy przejść do lewego dolnego rogu ekranu.


Hierarchia Układów Kart w Texas Hold’em


●     Poker Królewski to najwyższy rangą układ i zarazem najtrudniejszy do zdobycia w grze. Składa się z pięciu kart posiadających ten sam kolor, ułożonych kolejno od dziesiątki do asa.

●     Poker to układ kart pięciu kolejnych tego samego koloru.

●     Kareta to sekwencja czterech kart o tej samej wartości oraz piątej karty nienależącej do układu.

●     Full składa się z trzech kart o tej samej wartości oraz pary kart o tej samej wartości.

●     Kolor to układ pięciu kart w tym samym kolorze. Karty nie muszą być ułożone w żadnej konkretnej kolejności.

●     Strit to pięć kolejnych kart w różnych kolorach.

●     Trójka to trzy karty o tej samej wartości.

●     Dwie Pary cztery karty, z których po dwie posiadają taką samą wartość. Piąta karta nie pasuje do układu.

●     Para to dwie karty o takiej samej wartości oraz trzy karty niepasujące do układu.

●     Wysoka Karta to najniższy rangą układ, który decyduje o wygranej w przypadku gdy żaden z graczy nie posiada żadnego z wyżej wymienionych układów.

0 Comments

No comments yet!

© 2020 Polarity Technologies
X
X

Invite Next Author

Write a short message (optional)

or via Email

Enter Quibblo Username

X

Report This Content